Официант / chelner

Restaurant Maestro
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Noi suntem echipa restaurant Maestro Bălți
invităm chelneri care doresc să se dezvolte și să câștige bani alăture echipei noastre prietenoase
Acceptăm chiar și fără experiență

Condiții:
- Program flexibil,
- Oportunitate de dezvoltare profesională și dezvoltare a carierei

Responsabilitati:
- servicii politicoase și prietenoase pentru oaspeții restaurantului;
- cunoașterea standardelor de serviciu și a regulilor de servire este binevenită;

Мы — команда ресторана Maestro Balti
Приглашаем официантов, которые хотят развиваться и зарабатывать вместе с нашим дружным коллективом.

Условия:
- Гибкий график,
- Возможность профессионального развития и карьерного роста.

Обязанности:
- вежливое и дружелюбное обслуживание гостей ресторана;
- Можно и без опыта
- знание стандартов обслуживания и правил обслуживания приветствуется;
Telefon:
060070807
Persoana de contact:
Gherman
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide