Mecanic | lăcătuș reparator instalații tehnice

Herbal Therapy Laboratories SRL, companie care activeaza pe piata Republicii Moldova in domeniul farmaceuticii, angajeaza:

Responsabilităţi:

  • Monitorizarea și asigurarea mentenanței tehnice a utilajelor, sistemelor electrice cât și alte sarcini de natura tehnică, necesare a fi realizate;
  • Verificarea stării tehince a dispozitivelor cât și a utilajelor industriale în scopul constatării și ameliorării uzurii sau/și defectelor acestora;
  • Întocmirea notelor privind procurarea materialelor pentru întreținerea echipamentelor industriale cu prezentarea acesteia conducerii companiei;
  • Înnaintarea propunerilor de optimizare în privința compartimentului tehnic;
  • Organizarea și asigurarea acțiunilor de control și monitorizare a proceselor de mentenanță tehnică (săptămânală, lunară conform specificațiilor tehnice al utilajelor);
  • Alte operațiuni și sarcini de natura mentenanței tehnice.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii medii speciale de profil: tehnic, electromecanic și altele relevante;
  • Exeriența la un post similar reprezintă avantaj, dar nu este obligatoriu;
  • Responsabilitate;
  • Cunoaştere limbilor: româna, rusă;;
  • Cunoştinţe de gestiune şi organizare;
  • Receptivitate la informaţii;
  • Abilități de invățare rapidă;
  • Abilități de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • Condiții optime de muncă;
  • Acordarea unui pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes;
  • Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică hr.herbaltherapy@gmail.com sau să ne contacteze la numărul 078884095, indicând poziţia pentru care candidaţi.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

E-mail: hr.herbaltherapy@gmail.com
Telefon: 078884095

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть