Șofer cu scooter personal pentru livrările de haine în Chișinău

We Run
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 5000 До 10000 MDL
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilitățile includ:

- Livrări la domiciliu folosind un scooter deținut de candidat.
- Așteptarea clienților pentru a încerca tricourile și vânzarea acestora în cazul confirmării.

Cerințe:

- Experiență anterioară în livrări și vânzări.
- Scooter propriu pentru livrări.
- Disponibilitate pentru livrări în a doua parte a zilei.
- Persoană tânără și dinamică.

Oferta noastră:

- Plată competitivă pe bază de comisioane și bonusuri.
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și în creștere.

Pentru mai multe detalii și pentru a aplica, vă rugăm să ne contactați
Телефон:
060279227
Контактное лицо:
Victoria
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть