Sobar

Nefis
Город: Страшены
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Ești în căutarea unui post de muncă stabil într-o companie în plină dezvoltare, te invităm să faci parte din echipa noastră.
Cerințe față de candidat:

Studii medii tehnice sau profesionale în domeniu;
Cunoașterea instalațiilor de gaz (arzătoare, panoul de gaz) și întreținerea lor;
Responsabilitate, organizare, tendință de dezvoltare continuă.

Descrierea postului:

Reglarea temperaturii și a condițiilor de coacere a producției în dependență de cerințele asortimentului;
Întreținerea utilajului în stare de funcționare.

Program de lucru în două schimburi luni-joi:
Zile de odihnă vineri, sâmbăta, duminică;

I schimb 7.00 – 19.00;
II schimb 19.00 – 7.00.

Oferim:

Instruire continuă;
Oportunitate de dezvoltare profesională;
Salariu motivant în dependență de calitățile profesionale a candidatului;
Transport, prânz și echipament.
Telefon: 079500266
E-mail: hr@nefis.md
Телефон:
079500266
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть