Șef departament tehnic

Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: 30000 MDL
График: Полный рабочий день
O mare rețea comercială anunță începerea procedurii de recrutare și selecție a candidaților pentru poziția de șef al departamentului tehnic.
Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
contract de muncă full time;
un salariu de 30 000 lei.

Cerințe:

studii superioare (preferabil tehnice);
experiența anterioară relevantă într-o poziție similară;
competențe manageriale și organizatorice bine dezvoltate, abilități de gestionare și coordonare a activităților;
rezistență la stres, capacitatea de a lucra cu volume mari de date îndeplinind mai multe sarcini în același timp;
fluență în limbile română și rusă.

Responsabilități:

conducerea activității departamentului tehnic al companiei;
asigurarea exploatării tehnice a clădirilor, edificiilor, utilajului tehnologic și de producție ce aparțin companiei;
planificarea și asigurarea efectuării la timp a lucrărilor de reparații și a celor de reparații și construcții, controlul termenelor de executare și al calității lucrărilor executate;
asigurarea disponibilității materialelor utilizate în lucrările de construcții și reparații, a pieselor de schimb și altor componente necesare pentru executarea lucrărilor, controlul utilizării lor raționale;
planificarea și coordonarea volumului lucrărilor și termenelor de executare a lor, organizarea și asigurarea efectuării la timp a lucrărilor de reparații curente;
controlul și asigurarea funcționării în condiții de securitate a ascensoarelor, escalatoarelor, echipamentelor de climatizare și aprovizionare cu gaze, respectării regulilor de exploatare a lor, verificărilor profilactice și efectuării la timp a lucrărilor de reparații;
controlul zilnic al instalațiilor electrice, echipamentului electric, asigurarea alimentării neîntrerupte cu energie electrică, reducerea consumului nejustificat și nerațional al energiei electrice;
asigurarea funcționai neîntrerupte a sistemelor de asigurare cu apă potabilă, canalizare, încălzire și climatizare, depistarea și înlăturarea la timp a defectelor, evitarea consumului nejustificat și nerațional al resurselor;
verificarea regulată a stării clădirilor, încăperilor și instalațiilor;
organizarea activității departamentului din subordine, stabilirea sarcinilor pentru subalterni, controlul termenelor de executare și al calității lucrărilor executate;
conlucrarea cu organele de stat de control și supraveghere în soluționarea problemelor de ordin tehnic.

Expediați CV-ul la adresa electronică: coroter@gmail.com.
E-mail: coroter@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть