Frigotehnist (Service)

Ecolux
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
“ECOLUX” SRL își extinde echipa și caută un Frigotehnist (Echipa de Service) dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre.
Ce Căutăm:

Studii: Medii de specialitate.
Experiență: Minim 21 ani de experiență similară în domeniul deservirii a instalațiilor frigorifice.

Abilități:

Utilizare a computerului.
Permis de conducere categoria B.
Capacitate de a lucra independent, cât și în echipă.
Abilități de rezolvare a problemelor tehnice și atenție la detalii.

Responsabilități:

Execută lucrări de montare, deservire și reparație a echipamentului frigorific industrial, cât și a vitrinelor frigorifice.
Dezasamblează și testează componentele defecte ale sistemului frigorific;
Să citească scheme electrice; scheme de executare a lucrărilor de instalație a echipamentelor frigorifice.
Monitorizează și testează echipamentele și sistemele frigorifice utilizând instrumentele din dotare.
Monitorizează stocul de piese de schimb, cât și starea uneltelor de lucru, pe care le are in dotare;
Verifică/testează componentele de automatizare și control a sistemului frigorific (valve, controlere, contactoare, disjunctoare, variatoare de frecvență etc.)
Întocmește rapoarte detaliate privind lucrările de reparație și deservire a echipamentului și le prezintă manager-ului departamenului de Servicer
În urma lucrărilor de instalație și/sau reparație a climatizoarelor, teritoriul șantierului trebuie să rămână CURAT

Beneficii Pentru Tine:

Lucru într-un colectiv dinamic și profesionist.
Pachet social complet și salariu stabil, achitat la timp.
Oportunități de avansare pe plan profesional.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail: develop@ecolux.md și ct2impact@gmail.com.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul și dezvoltarea continuă a companiei noastre! E-mail: director@ecolux.md, ct2impact@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть