Chelner

Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 17000 MDL
График: Сменный график
ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT este în căutarea de Chelneri (băieți) prietenoși și atenți care să creeze o atmosferă confortabilă și relaxantă pentru oaspeții restaurantului.
Atribuțiile funcționale de bază:

Întîlnește oaspeții și îi acomodează la masa restaurantului;
Informează oaspeții despre meniul restaurantului și promoțiile actuale;
Asistă oaspeții la alegerea mîncărurilor și băuturilor;
Preia comenzile de la oaspeți;
Introduce corect informațiile despre comandă în sistemul POS;

Avem următoarele cerințe de angajare:

Experiență de minim 1 an în industria ospitalității (obligatoriu);
Cunoașterea și vorbirea limbilor română, rusă este obligatorie;
Bune abilități de comunicare pentru a deservi clienții cu ușurință;
Respectarea regulilor de igienă personală și standardele sanitare;
Aplicarea regulilor de conduită în situații non-standard și conflictuale;
Amabilitate și acuratețe;
Dorința de a învăța lucruri noi.

Oferim:

Condiții de munca favorabile;
Uniformă;
Prânzuri delicioase;
Salariu profitabil de la 17000 lei!
Dezvoltare profesională;
Bonusuri și recompense pentru îndeplinirea sarcinilor;
Lucru într-o echipă tânără și ambițioasă.

Dacă te interesează, expediază acum CV-ul la adresa electronică: hr@andersen.md cu specificarea postului vacant pentru care aplici. Site: www.andersen.md
E-mail: hr@andersen.md
Telefon: 079794777
Телефон:
079794777
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть