Chelner

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 11000 До 13000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cafeneaua Bistro situate la Buicani angajeaza in condiții avantajoase Сhelner

Cerinte:
-Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan
-Cunoștințe despre igiena alimentară și siguranța în bucătărie
-Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
-Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekend-uri și sărbători
-Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și a se dezvolta profesional
-Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă obligatoriu, engleza reprezintă un avantaj.

Responsabilități principale:
-Salutarea și însoțirea oaspeților la masă
-Preluarea comenzilor și servirea clienților într-un mod prietenos și eficient.
- Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți, printr-un serviciu de înaltă calitate.
-Menținerea curățeniei în zona de servire și aranjarea meselor.
-Consilierea clienților în alegerea băuturilor și oferirea de recomandări
-Servirea de mâncare și băuturi
-Servirea meselor și curățarea după oaspeți
-Procesarea plăților și menținerea ordinii în sală

Noi oferim:
-angajarea oficiala
-Mediu de lucru dinamic și plăcut
-Program de lucru flexibil
-Posibilitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și colaborativă
-Oportunități de creștere și dezvoltare profesională pe termen lung.
-Suport și mentorat din partea personalului cu experiență
- programul de munca in ture, regimul de munca de 1/1 sau 2/ 2 zile, de la ora 10:00 la ora 23:00

Rugăm candidații interesați să trimită CV-ul la adresa bestgastroteam.yammy@gmail.com sau să sune la 069565055
Телефон:
069565055
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть