Bucătar/ повар

Khinkali
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Restaurantul nostru cu specific georgian, "Khinkali", caută un bucătar pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești entuziast în a crea experiențe culinare autentice și ai o dragoste pentru bucătăria tradițională georgiană, te invităm să aplici!

Descrierea Postului:
În calitate de bucătar la "Khinkali", vei avea responsabilitatea de a pregăti și prezenta feluri de mâncare tradiționale georgiene, asigurându-te că fiecare farfurie reflectă autenticitatea și bogăția culturală a Georgiei. Vei lucra îndeaproape cu echipa noastră pentru a menține standardele ridicate de calitate și pentru a crea o experiență memorabilă pentru clienții noștri.

Cerințe:
Experiență într-o poziție similară, de preferat în bucătăria georgiană sau cu influențe caucaziene prestează un avantaj.
Cunoștințe culinare: Cunoașterea a bucătăriei georgiene, incluzând prepararea mâncărurilor tradiționale precum khachapuri, khinkali etc.
Calități personale: Pasiune pentru gătit, creativitate, atenție la detalii, abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
Certificări: aviz medical valabil.

Responsabilități:
Prepararea și prezentarea felurilor de mâncare în conformitate cu rețetele tradiționale georgiene.
Asigurarea respectării normelor de igienă și siguranță alimentară.
Colaborarea cu echipa de bucătărie pentru a asigura o funcționare lină și eficientă a serviciilor culinare.
Participarea la dezvoltarea meniului și propunerea de noi preparate.

Beneficii:
Mediu de lucru plăcut: O echipă dedicată și prietenoasă.
Oportunități de dezvoltare profesională: Posibilitatea de a învăța și de a-ți perfecționa abilitățile culinare.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să aduci un plus de savoare în bucătăria noastră, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email rafcominvest@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon 0 (79) 259838 pentru mai multe informații.

Te așteptăm să facem împreună călătoria culinară georgiană de neuitat!
Телефон:
079259838
Контактное лицо:
Administrator
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть