Ajutor de bucatar

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 8000 До 9000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Cafeneaua Bistro situata la Buicani angajeaza in condiții avantajoase ajutor de bucatar.

Cerinte:
-Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan
-Cunoștințe despre igiena alimentară și siguranța în bucătărie
-Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
-Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekend-uri și sărbători
-Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și a se dezvolta profesional

Responsabilități principale:
-Asistarea bucătarului în pregătirea ingredientelor și preparatelor culinare
-Menținerea curățeniei și ordinii în bucătărie
-Tăierea și pregătirea legumelor, cărnii și altor ingredient
-Monitorizarea și gestionarea stocurilor de ingredient
-Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară
-Ajutor în prepararea bucatelor conform rețetelor
-Participarea la curățenia zilnică a bucătăriei și echipamentului de bucătărie

Noi oferim:
- angajarea oficiala
- Mediu de lucru dinamic și plăcut
-Program de lucru flexibil
-Posibilitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și colaborativă
-Oportunitatea de a învăța și a acumula experiență în bucătărie
-Suport și mentorat din partea personalului cu experiență
- programul de munca in ture, regimul de munca de 1/1 sau 2/ 2 zile, de la ora 10:00 la ora 23:00

Rugăm candidații interesați să trimită CV-ul la adresa bestgastroteam.yammy@gmail.com sau să sune la 069565055
Телефон:
069565055
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть