Ajutor brutar

CRUSTOS
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 9000 До 16000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Ajutor Brutar - CRUSTOS

Locație: Chișinău, str. Valea Bîcului 9

Descrierea Companiei: CRUSTOS, cu peste 12 ani de tradiție în producția de plăcinte, sandwich-uri, pizza și alte delicii fast-food, precum și patiserie dulce, caută să își extindă echipa cu un ajutor brutar.

Responsabilități:
- Asistență în pregătirea și coacerea produselor de panificație și patiserie.
- Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru.
- Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.

Cerințe:
- Experiență în domeniul panificației este un avantaj.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.
- Atenție la detalii și abilități de lucru în echipă.

Beneficii:
- Program de lucru pentru schimbul 1.
- Pachet social complet.
- Salariu competitiv.

Dacă ești interesat să contribui la succesul produselor noastre, trimite CV-ul tău la hr[at]crustos.md sau contactează-ne la 060744658.
Телефон:
060744658
Контактное лицо:
CRUSTOS
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть