Agent de vânzări produse metalice (terase, porţi, garduri)

Perselect Company
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Scurtă descriere a poziției vacante:
Suntem în căutarea Agenţilor de vânzări în domeniul de produse metalice (terase, porţi, garduri), căruia i se oferă automobil personal pentru a dezvolta vânzări teritoriale.

Cerințe față de candidat:
- Permis de conducere categoria B.
- Cunoașterea limbilor română și rusă.
- Abilităţi de negociere şi dorinţa de a avea salariu de la 20 000 lei.
- Experiență de lucru în vânzări în domeniul similar.

Responsabilitățile candidatului:
- Dezvoltă baza de clienți prin identificarea de noi oportunități de afaceri;
- Propune și negociază termenii contractelor cu clienții;
- Efectuează prezentările de produse și face demonstrații tehnice clienților;
- Răspunde la întrebările și solicitările clienților într-un mod profesionist.

Invităm candidații interesați să trimită CV-ul pe adresa de e-mail perselect7@gmail.com.
Telefon de contact: 060399901
Телефон:
060399901
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть