Tehnician Service pentru Reparatii Aparate de Aer Condiționat

AviClima
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locație: Chișinău, Moldova
Companie: Avi Clima S.R.L.
Descrierea postului:
Avi Clima S.R.L., un jucător important în domeniul sistemelor de aer condiționat din Moldova, este în căutarea unui Tehnician Service dedicat și calificat pentru a se alătura echipei noastre de service. Persoana ideală va avea experiență în repararea și întreținerea aparatelor de aer condiționat și va fi responsabilă de asigurarea funcționării optime a echipamentelor clienților noștri.
Responsabilități principale:

Diagnosticarea și repararea defecțiunilor aparatelor de aer condiționat.
Efectuarea lucrărilor de întreținere preventivă și corectivă.
Instalarea și testarea aparatelor de aer condiționat, asigurându-se că acestea funcționează conform specificațiilor.
Oferirea de consultanță și suport tehnic clienților pentru utilizarea corectă a aparatelor.
Menținerea evidenței lucrărilor efectuate și completarea documentației aferente.
Respectarea standardelor de siguranță și a procedurilor interne ale companiei.

Cerințe:

Experiență anterioară în repararea și întreținerea aparatelor de aer condiționat.
Cunoștințe solide despre sistemele de refrigerare și climatizare.
Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
Permis de conducere categoria B.
Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
Oportunități de formare și dezvoltare profesională.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Echipament și unelte de lucru de ultimă generație.

Dacă ești pasionat de tehnologie și îți dorești să contribui la succesul unei companii de top, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de email valentin.staver@aviclima.md.
Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim servicii de calitate superioară clienților noștri! E-mail: valentin.staver@aviclima.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide