Inginer Mecanic - Tehnică Agricolă

Bioprotect №14645103, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Organizarea și coordonarea echipei de service
Diagnosticare electrică și electronică
Mentenanță și service pentru utilaje și tehnică agricolă
Recepția utilajelor, punerea în funcțiune și instruirea operatorilor clienților
Asamblarea și dezasamblarea componentelor utilajelor

Cerințe:

Studii superioare în inginerie mecanică
Experiența de muncă constituie un avantaj
Cunoștințe de operare PC
Permis de conducere categoria B
Gândire flexibilă și orientare spre rezultat

Oferim:

Atmosferă de lucru pozitivă într-un oficiu modern, nou și confortabil;
Pachet salarial motivant, achitat la timp;
Facilități și sporuri salariale;
Alimentare cu mese calde în oficiu și transport asigurat.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la următoarele adrese de e-mail: crijanovschi@bioprotect.md, ion.panfilii@bioprotect.md. E-mail:
crijanovschi@bioprotect.md
ion.panfilii@bioprotect.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide