Casieri și Brutari la Patiserie Covrigo Orhei

Rodals
Oraș: Orhei
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 11000 MDL
Program de muncă: În ture
Dispuși să angajăm refugiați
Locație:Orhei, str. Piatra Neamț 1
Posturi Disponibile:
1. Casier
2. Brutar

Descrierea Posturilor

Casier

Responsabilități:

Gestionarea casieriei și efectuarea tranzacțiilor financiare cu clienții.
Asigurarea unei serviri prompte și prietenoase.
Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.
Participarea la inventarierea periodică a produselor.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniu constituie un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu numerar.
Disponibilitate pentru a lucra în schimburi.

Brutar

Prepararea și coacerea produselor de panificație și patiserie conform rețetelor.
Menținerea unui standard ridicat de calitate a produselor.
Curățarea și întreținerea echipamentelor de panificație.
Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.

Cerințe:

Experiență anterioară în brutărie sau patiserie.
Cunoștințe despre tehnicile de panificație și utilizarea echipamentelor specifice.
Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Flexibilitate în programul de lucru și disponibilitate pentru a lucra în ture.

Beneficii:

Salariu competitiv de la 11000 lei netto și bonusuri de performanță
Oportunități de dezvoltare profesională.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Reduceri la produsele companiei.

Cum să Aplici
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email: resurseumane@rodals.md sau să ne contactezi la numărul de telefon: +373 78777722. E-mail:
resurseumane@rodals.md
+373 78777722
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide